سابلیمینال چیست؟

سابلیمینال چیست؟ سابلیمینال یک فایل صوتی است که شامل جملات تاییدی مخفی است،این جملات با فرکانسی فراتر از شنوایی انسان در این فایل های صوتی ضبط می شود.این پیام ها آنقدر صدای ضعیف دارند که شما نمی شنوید اما آنقدر بلند هست که ضمیر ناخودآگاه ذهن شما آن را بشنود و ذخیره کند!
سابلیمینال باعث می شود شما باور های محدود کننده خود را با باور های جدید و خواسته های جدید جایگزین کنید .

شاید سوال شما این باشد چطوری چنین چیزی ممکن است!؟

در ادامه برای شما توضیح خواهیم داد که دقیقا سابلیمینال چیست؟و چگونه کار می کند.

سابلیمینال چیست و چگونه در من تغییرات اساسی ایجاد می کند!

Subliminal Messaging روشی است که با استفاده از آن یک پیام فراتر از سطح شنیداری شما وارد مغز شما می شود. با این حال ، این پیام ها در ضمیر ناخودآگاه شما توسط ذهن ناخودآگاه ثبت می شود. از این طریق می توانید از درون و خارج به عادات ، باورهای خود ، رفتار و موارد دیگر را شامل تغییرات اساسی کنید. بدون اینکه ذهن منطقی و آگاهانه شما درگیر این کار باشند.

سابلیمینال ها با یک ترفند ساده ذهن خودآگاه شما دور میزنند تا به قسمت اصلی ذهن شما برسند یعنی ذهن ناخودآگاه شما

تاثیر سابلیمینال بر زندگی

پیام مخفی اساساً به عنوان کمک کننده و فشار اضافی برای انجام هر نوع خواسته ای استفاده می شود. نه به جای شما تمام کارها را انجام دهد! سابلیمینال به اهدافی که آگاهانه دنبال می کنید کمک می کند به صورتی که این اهداف گاهی در یک قدمی شما قرار می گیرند!شاید شما متوجه تغییرات در نوع فرکانس ارتعاشی مغز خود نشوید اما در طول مدتی که تحت تاثیر سابلیمینال قرار می گیرید درواقع ضمیر ناخودآگاه شما از نو برنامه نویسی می شود.

تاریخچه سابلیمینال

به عنوان اعضای جامعه مصرف کننده، همه ما در معرض پیام های مخفیانه قرار گرفته ایم.پیامهای ناآگاهانه که مدتها به عنوان هنر تاریک اقناع در نظر گرفته می شدند ، اغلب به تئوری های توطئه سیاستمداران و تبلیغ کنندگان متصل می شوند که از آنها برای دستکاری ذهن ما و اصلاح رفتارهای ما استفاده می کنند.اما آیا پیام های سابلیمینال واقعاً کارایی دارند؟ و اگر چنین است ، چگونه؟اکتشاف علمی subliminal از زمانی که برای اولین بار در دهه 1950 به دانش عمومی رسید ، به آرامی در حال بلوغ است. در اینجا ما سعی می کنیم 60 سال تحقیق و آزمایش زیرمجموعه ای را برای شما دنبال کنیم تا بتوانید از این دانش برای توانمند سازی خود استفاده کنید.

 سابلیمینال چیست ؟سخن آخر

پس از مرور تاریخچه آزمایش های سابلیمینال ، می بینید که پیام  موجود در سابلیمینال فقط جادوی سیاه نیست ! علم در آن وجود دارد و هر چقدر هم که بخواهیم آن را کنترل کنیم امکان پذیر نیست، ما تحت تأثیر خارجی پیام ها قرار می گیریم بدون اینکه از آن آگاه باشیم.با وجود تمام شواهدی که نشان می دهد سابلیمینال های  مخفی می توانند رفتارهای خرید کردن ما را هم تحت تأثیر قرار دهند، آنها به اندازه اعتقاد ما قدرتمند هستند. در تمام آزمایشات زمانی که موسیقی متنی برای مصرف کننده درفروشگاه پخش می شد حجم فروش و تقاضا برای یک برند خاص بود! این یک تفاوت کاملا علمی است ،در نتیجه ، پیام های مخفی می توانند مصرف کنندگان را ” تهت فشار اضافی” به سمت انتخاب یک محصول یا مارک خاص ، بدون در نظر گرفتن پیام های موجود، سوق دهند. اما ارزش اصلی هر برند بر پایه اعتماد و شفافیت بنا شده است.

شما به هر چیزی که بخواهید می توانید دست پیدا کنید

سابلیمینال ضمیر ناخودآگاه شما را برنامه نویسی می کنید و تمام موانع نامرئی ذهنی برای جذب اهداف را دوباره برنامه نویسی می کند
ما از علم nlp صحبت می کنیم
و این همان علمی است که زمانی علاقه ای برای منتشر کردم این علم نداشته اند.

شما می توانید با اعتماد کامل به اقدام به دانلود سابلیمینال مورد نظر خود کنید.

سابلیمینال های رایگان در اختیار شما قرار داده ایم تا با قدرت  سابلیمینال های فارسی با بالاترین کیفیت آشنا شوید
پشتیبانی آنلاین همیشه در اختیار شما خواهد بود.