سابلیمینال چگونه کار می کند؟

روش آگاهانه و منظم به همراه تمرین مکرر، با سابلیمینال به این صورت اطلاعات جدید در عمق ذهن ناخودآگاه شما ذخیره می شود.اینگونه یاد می گیرید چگونه دوچرخه سو،ار بهتری باشید یا ظاهر زیبا تری پیدا کنید و یا حتی اعتماد به نفس خود را بیشتر کنید.
با این روش شما مراحل تمرین های آگاهانه که شاید برای شما سخت باشد را پشت سر می گذارید و مستقیم این اطلاعات جدید را وارد ذهن ناخودآگاه خود می کنید

موضوعات

سابلیمینال چجوری تاثیر داره؟

روش آگاهانه و منظم به همراه تمرین مکرر، به این صورت اطلاعات جدید در عمق ذهن ناخودآگاه شما ذخیره می شود.اینگونه یاد می گیرید چگونه دوچرخه سوار بهتری باشید یا ظاهر زیبا تری پیدا کنید و یا حتی اعتماد به نفس خود را بیشتر کنید.

یه جور هیپنوتیزم هست؟

ساده ترین توضیح علم سابلیمنیال هیپنوتیزم است اما نه به خلسه می روید و نه دچار خواب آلودگی می شود،این یعنی نقطه تفاوت هیپنوتیزم و سابلیمینال ، شما در هر کجا و هر شرایطی می تواین سابلیمینال را گوش کنید!

از عمل NLP استفاده می شود؟

بله در ساخت سابلیمینال ها دقیقا از علم NLP برای تغییر باور های شما استفاد شده

اگر شما این پیام ها را به صورت مکرر بشنوید در نتیجه باور های شما کاملا تغییر خواهد کرد اما با این تفاوت که این تغییرات طبیعی و از درون انجام می شود!” 

ما هر روز در معرض پیام های مخفی هستیم، اما به دلیل انبوهی از این اطلاعات و پیام ها بدن ما از ظرفیت محدودی برای ثبت آگاهانه آنها برخودار است.این ها تغییرات کوچکی را ایجاد می کنند اما اگر به صورت مکرر در معرض این پیام ها قرار بگیریم تغییرات پایداری پدید می آورند.

گوش دادن به آلبوم های سابلیمینال می تواند به سادگی این پیام های مخفی فرعی را خنثی و آنها را کنترل کند،شما می توانید با گوش دادن به سابلیمینال دلخواه به صورت مکرر در ذهن خود تغییرات مثبتی را ایجاد کنید و باور های بخصوص خود را در هر زمینه ای تغییر دهید.

از سابلیمینال های موجود در برنامه می توانید برای بهبود در هر زمینه از زندگی استفاده کنید، از تغییرات عمیق داخلی گرفته تا جسمی! به عنوان مثال:

می توانید انگیزه خود را افزایش دهید ، عذت نفس خود را بالا ببرید، بیماری ها و ترس ها را کاملا بهبود بخشید و باید بدانید این آلبوم ها و امکانات بی پایان هستند!

بهتر هست که به اصول پشت این پیام های پنهان یا سابلیمینال و جنبه های فنی آن بپردازیم، ساده ترین توضیح روش عملکرد این پیام ها نوع رایج تر این عملکرد یعنی “هیپنوتیزم” است.

نوعی هیپنوتیزم است؟

شما می دانید که هیپنوتیزم می تواند در تغییر الگو های رفتاری، اعتقادات شخصی، عادات بد و موارد دیگر بسیار موثر باشد. می دانید دلیل تغییر موارد بالا با هیپنوتیزم چیست؟ زیرا ذهن منطقی شما یا ذهن خودآگاه شما را دور میزنند!! ذهن منطقی شما عملکردی است که از سن پنج یا شش سالگی نمایان می شود و توسعه پیدا می کند،به همین دلیل است که تقریبا همه چیزی را می توانید به کودکان انتقال دهید و آنها آن را کاملا باور کنند !!ما در سن جوانی کاملا مستعد دریافت هر نوع باوری هستیم!

اما زمانی که بزرگسال می شویم ذهن منطقی اجازه نمی دهد همه اطلاعات وارد را بپزیریم، پس بنابر این باید به یک روش ذهن منطقی را دور بزنید! دور زدن آن برای تغییرات اساسی و الگو های رفتاری بسیار حیاتی است. اگر بخواهید این تغییرات را آگاهانه انجام دهید کار بسیار دشواری در پیش دارید.

ولی شما می توانید با دسترسی به ضمیر ناخودآگاه خود تمامی موضوعات و مشکلاتی را که قابل حل نبودند را حل کنید.

در هیپنوتیزم شما باید وارد حالت خلسه شوید تا بتوانید وارد ضمیر ناخودآگاه شوید، و این دقیقا همان نقطه ای است که سابلیمینال با هیپنوتیزم متفاوت می شود ، در سابلیمنیال نیازی نیست وارد حالت خلسه شوید این پیام ها به ضمیر ناخودآگاه شما وارد می شوند.

با وجود پیام های سابلیمنیال نه نیازی هست وارد خلسه شوید و نه خواب آلوده می شوید و یا نیاز باشد ساعت های را برای این کار در نظر بگیرید. این یعنی آلبوم های ما را می توانید در هر شرایطی گوش دهید!! در هنگام کار در هنگام مطالعه ، ورزش و کار های روزمره.

کمی فرا تر از جنبه های فنی دقیقا پشت پیام های سابلیمنال چه علمی قرار داده شده!

اصول پایه ای NLP مردم NLP را به وسیله “جان گرینور” و “ریچارد بندلر” در دهه 1970 می شناسند. “بندلر” معمولا جلو درب آسانسور ها می نشست و هر شخصی را که از آسانسور ترس داشت را کمتر از 30 دقیقه کاملا درمان می کرد!و این نقطه ای تکان دهنده در دنیای روانشناسی بود. NLP اساسا شما را به جنگ با خود وا می دارد، یعنی با استفاده از الگو های رفتاری خود شما باور های شما را تغییر می دهد، با حذف باور قبلی ایجاد خلع و جایگزنی باور جدید 

ما برای شما شواهد و مدارک علمی کافی در این مورد در نظر گرفته ایم برای ادامه می توانید اینجا کلیک کنید

به عنوان مثال شما نیاز دارید که اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید،اما صدای درون شما تکرار می کند : ” من نمی توانم این کار را انجام دهم ” ” این کار بسیار سخت است” اما NLP این کار را با صحبت های فردی که اعتماد به نفس بسیار بالای دارد تغییر می دهد کسی که فکر می کند می تواند هر کاری که بخواهد را انجام دهد.

NLP بر اساس این اصول پیام های مخفی ارسال می کند و پیشنهاد های به ذهن شما ارائه می کند که به صورت ناخودآگاه ذهن شما از باور های سختی آفرین قبلی دست می کشد و باور های لذت بخش جدید را وارد ذهن شما می کند.

روش های مختلفی برای تغییر باور های شما وجود دارد اما NLP و سابلیمینال بهترین روش،سریع ترین روش،دقیق ترین روش برای تغییر باور های شما است.

جملات تاکیدی مثبت با تکرار جملات مثبت این جملات در ذهن شما ذخیره می شود و باور های شما شروع به تغییر می کنند،شخصیت شما شامل این تغییرات و حتی رفتار های شما را تحت تاثیر قرار می دهد.

به صورت مثال اگر شما جمله ” من هر کاری می توانم را انجام می دهم” را بار ها وبار ها تکرار کنید ذهن شما این را باور می کند و در هر کاری شما اعتماد به نفس بالای پیدا خواهید کرد.

بهترین دستور العمل استفاده از این جملات اول صبح است و آخر شب قبل از خواب ، زیرا هدف شما اول صبح تازه تر است. این روش کاملا موثر است که تغییرات چشمگیری را تجربه کنید و با آن به خواب بروید. اما سابلیمینال این کار را با فرکانس خاصی و بدون ایجاد حواس پرتی و گرفتن وقت انجام خواهد داد

به کمک سابلیمینال نیازی نیست هر روز صبح جلو آینه به خودتان جملات مثبت بگویید!!

ما اکنون طیف بسیار وسیعی از سابلیمینال ها برای شروع تغییرات در اختیار شما قرار داده ایم که می توانید از همین امروز شروع کنید.