سوالات متداول

ما در این بخش سعی داریم سوالاتی که برای شما به وجود می آید پاسخ دهیم ، شاید شما اولین بار هست که با چنین سایتی و چنین محتوای برخورد داشته اید.
حتما برای شما بزرگ ترین سوال این است مگر می شود با یک فایل صوتی به طور مثال لاغر شوم و یا مو های من دوباره رشد کند؟
ما مرحله به مرحله شما را راهنمایی می کنیم و در مورد پیام های پنهان (سابلیمینال) توضیحات کامل و علمی ارائه خواهیم کرد.

آیا نتایج دائمی است؟

بله دقیقا. شما اساساً در سیستم های اعتقادی و الگوهای تفکر خود تغییراتی می دهید. دقیقاً همانطور که با روشی مانند هیپنوتیزم تغییر می کند ، با پیام های زیرساختی نیز یک نتیجه ماندگار را تجربه خواهید کرد ، به محض اینکه در ذهن شما تغییری ایجاد شود ، این تغییر باقی می ماند و می توانید به بخش دیگری از توسعه افکار خود بروید. هیچ تایم زمانی مشخصی برای تغییر پایدار وجود ندارد ، همه افراد متفاوت هستند و برخی نتایج را سریع می بینند ، در حالی که برخی دیگر کمی طولانی تر این تغییرات را تجربه می کنند.

پیامهای صوتی پنهان چیست؟

Subliminal Messaging روشی است که با استفاده از آن یک پیام فراتر از سطح شنیداری شما وارد مغز شما می شود. با این حال ، این پیام ها در ضمیر ناخودآگاه شما توسط ذهن ناخودآگاه ثبت می شود. از این طریق می توانید از درون و خارج به عادات ، باورهای خود ، رفتار و موارد دیگر را شامل تغییرات اساسی کنید. بدون اینکه ذهن منطقی و آگاهانه شما درگیر این کار باشند.

یک پیام صوتی چگونه می تواند به من کمک کند؟

صدای زیرآستانه یا پیام پنهان اساساً به عنوان کمک عمل می کند نه به جای شما تمام کارها را انجام دهد! سابلیمینال به اهدافی که آگاهانه دنبال می کنید کمک می کند به صورتی که این اهداف گاهی در یک قدمی شما قرار می گیرند!

من واقعاً به چه چیزی گوش می دهم؟

3 آهنگ اول در هر آلبوم آرامش بخش از صدای اقیانوس ، بارندگی یا طبیعت است. آهنگ 4 کاملاً ساکت است.شما هیچ صدایی یا هیپنوتیزم صوتی نخواهید شنید ، تمام پیام ها برای گوش انسان قابل شنیدن نیست.

درباره ترک های سایلنت بیشتر به من بگویید

آهنگ 4 در هر آلبوم کاملاً ساکت است ، یعنی هیچ صدای اقیانوس یا بارندگی ندارد. با این حال ، همچنان حاوی همان پیامهای قدرتمند مجاز هستد

این آهنگ حاوی پیام های زیرساخت کلیدی از 3 آهنگ اول است اما نه همه آنها ، بنابراین هنوز هم گوش دادن به سه آهنگ اول و نه تنها آهنگ 4 توصیه می شود.

ما اهنگ 4 را طراحی کرده ایم تا بتوانید بدون هیچ گونه حواس پرتی ، به پیام های فرعی ما در هر کجا و هر زمان گوش دهید. بسیاری از مشتریان ما این آهنگ را در خواب یا کار های روزمره گوش می دهند.

چند بار باید به آلبوم گوش کنم؟

توصیه می کنیم ابتدا یکبار در روز به آلبوم گوش دهید، به طور ایده آل وقتی در حالت آرامش قرار دارید. با این حال ، ما آلبوم های خود را طوری طراحی کردیم که بتوانید چندین بار گوش دهید. می توانید در حین کار چند ساعت به طور مداوم آن را در پس زمینه گوش کنید و باز هم مزایایی دریافت خواهید کرد.
هیچ راه صحیح ، غلطی یا بهترین راه گوش دادن وجود ندارد ! همه افراد متفاوت هستند ، بنابراین باید بدانید که چه چیزی متناسب با سبک زندگی شماست و بهترین کار را دارد.

آیا شواهد علمی وجود دارد؟

]بله کاملا شواهد علمی وجود دارد و ما برای شما در صفحه اصلی سایت شواهد علمی را قرار داده ایم

تفاوت شما با سابلیمینال های دیگر یا رایگان چیست؟

متأسفانه ، بسیاری از محصولات سابلیمینال توسط تازه کار ها که اغلب در خانه هستند ، و با تجهیزات ضبط معمولی تولید می شوند و به عنوان یک محصولی واقعی عرضه می کنند ، پیام های پنهان در سایت نورون مغزی برای ایجاد بهترین کیفیت از بالاترین کالیبر ، از نرم افزار و تجهیزات ضبط حرفه ای استفاده می شود. ما به داشتن یک تجارت معتبر و قابل اعتماد با بیش از 5 سال سابقه افتخار می کنیم.

چه مدت طول خواهد کشید تا کار کند؟

من به شخصه نتایج 1 روزه دریافت کرده ام و گاهی هم بیشتر
به صورت متوسط 1 تا 2 هفته زمان نیاز هست تا نتایج را بببنید ، باید در نظر داشته باشید بعضی از مفاهیم و پیام ها به زمان بیشتری نیاز دارد مثلا بخش توسعه شخصی زیرا شما مدت زمان زیادی با یک نوع باور خواص چه صحیح چه غلط زندگی کرده اید پس زمان بدهید و نتایج عجیب را ببینید
هر چه مدت زمان بیشتری گوش کنید حتی ماه ها و سال ها می تواند بسیار شگفته زده کننده باشد.

ضمانت برگشت وجه وجود دارد؟

هیچ سایت به مانند نورون مغزی ضمانتی برای برگشت وجه به شما نمی دهد!! اگر به هر دلیلی از هر یک از آلبوم های ما ناراضی هستید ، می توانید پول خود را پس بگیرید. شما می توانید درخواست خود را بعد از 4 ماه استفاده از محصولات ما برای ما ارسال کنید نورون مغزی آلبوم ها را به شکلی تولید می کند که زندگی شما را متحول کند و اگر اینطور نشوند ، ما هزینه شما را پس می دهیم.

آیا می توانم به طور همزمان به چندین آلبوم گوش دهم؟

جواب بله هست اما بهتر است بیشتر از 2 آلبوم همزمان در روز گوش نکنید
تجربه نشان داده که بهتر است هر 2 آلبوم در موضوع خلاصه شود و در یک دسته باشد.
اما افرادی هم بودند که به آلبوم های مختلف گوش داده اند و نتایج عجیبی هم دریافت کرده اند.

آیا نیاز به استفاده از هدفون دارم؟

هدفون هنگام گوش دادن به آلبوم های ما اختیاری است ولی مورد حتما نیاز نیست. به طور کلی ،می توانید با استفاده از پیام های زیرآستانه، حالت خلسه وارد شوید و بنابراین استفاده از هدفون کاملاً یک اولویت شخصی است.

آیا می توانم آلبوم را هنگام خواب گوش دهم؟

در حالی که می خوابید ، مطالعات نشان داده اند که مغز بیشترین اطلاعات را پذیرا است. ذهن آگاه در حال استراحت است و دسترسی آسانتر به قسمت ناخودآگاه مغز حاصل می شود. در حین خواب ، هرگونه اطلاعات جدیدی را که در طول روز با آن روبرو شده اید ، پردازش می کنید و آن را در ذهن ناخودآگاه خود ذخیره می کنید ، بنابراین ، بله ، یادگیری خواب سابلیمی امکان پذیر است!